#1 2007-01-01 22:30:01

arkadia

Korektorka

Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 49
Punktów :   

sprzątanie forum

proponuję sprzątanie forum. Zwłaszcza w zakładce handel. Myślę, że zakończone wątki można by kasować. A przynajmniej zaznaczać zakończone jako zakończone (swoje właśnie zaznaczyłam.

Chcę sprzedać metal. Gdzie, jak nie w zakładce handel. Wchodzę... i nie wiem w sumie - sprawdzać, czy jest jakiś wątek gdzie ktoś chce kupić czy zakładać swój? Wchodzić w każdy sprawdzając, czy ktoś przypadkiem nie chce kupić metalu?

Zajęłoby mi to od groma czasu. Zrezygnowałam, nie załączyłam nigdzie wiadomości o tym, że chcę sprzedać.

Ale za to przyszło mi do głowy, że niepotrzebne są w tej zakładce wątki, które się już skończyły. Jeśli ktoś już kupił albo sprzedał, to one tylko zaśmiecają pole i przeszkadzają w czytelnym odbiorze. Przynajmniej mi.

Mogłabym usunąć wszystkie wypowiedzi z moich wątków, ale to wiązałoby się z usunięciem czyiś wypowiedzi, a tego bez zgody wypowiadającego się nie zrobię.


Więc pytanie do wszystkich - czy administratorzy mogą usunąć wątek, który się już skończył? Jeśli tak, to proszę dać znać, chętnie posprzątam przynajmniej w handlu. A przede wszystkim proszę zaznaczać zakończone wątki jako zakończone.

Pozdrawiam


Nie jestem przeciw komukolwiek w walce z błędami. Ja je tylko poprawiam.

Czytaj Regulamin

Offline

 

#2 2007-01-01 22:48:25

Fabiano

Wojownik Cienia

8882687
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-11-05
Posty: 89
Punktów :   

Re: sprzątanie forum

Jestem za. Dobrze że ktoś o tym pomyślał!

Offline

 

#3 2007-01-01 22:59:37

Toxic Twins

BoSS Akademii

7387662
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 251
Punktów :   

Re: sprzątanie forum

dobry pomysl popieram


Fucked Up Beyond All Recognition...

Offline

 

#4 2007-01-02 03:24:45

kojot

BOSSu

11750
Call me!
Skąd: Ząbki k/ Wawy
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 131
Punktów :   

Re: sprzątanie forum

SPAMERZY !!!!!!!
rola administratora to dbanie o czystość wątków i usuwanie śmieci


http://offbeat-zero.net/pulse/sig/kojot_.png
Czytaj Regulamin
pomyśl ,zanim napiszesz coś głupiego...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntm.pun.pl www.powstancy.pun.pl www.gorwroclaw.pun.pl www.scgavalon.pun.pl www.wwesvr.pun.pl