#1 2007-01-19 14:33:05

kojot

BOSSu

11750
Call me!
Skąd: Ząbki k/ Wawy
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 131
Punktów :   

Sojusz PRAET

Proszę państwa:

Dochodzi między naszymi sojuszami do tarć,tzn.do atakowania siebie na wzajem
Ponieważ mamy niepisane pakty z Pretorianami jest to sytuacja niedopuszczalna zarówno z naszej jak i ich strony.
PRZYPOMINAM WIĘC WSZYSTKIM SOJUSZNIKOM:PRAET = PRZYJACIEL
LICZĘ NA TO ŻE WSZYSTKO WRÓCI DO NORMY I DALEJ BĘDZIEMY WSPÓLNIE WOJOWAĆ


http://offbeat-zero.net/pulse/sig/kojot_.png
Czytaj Regulamin
pomyśl ,zanim napiszesz coś głupiego...

Offline

 

#2 2007-01-19 15:08:18

Toxic Twins

BoSS Akademii

7387662
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 251
Punktów :   

Re: Sojusz PRAET

Wydaje mi sie ze sprawa nie jest tak prosta jak sie wydaje na pierwszy rzut oka. na kolege endera zeczywiscie slyszalem kilka skarg. sadze iz najlepiej bedzie jesli zwasnione strony spotkaja sie u nas na czacie i wszystkie sprawy sobie wyjasnia oczywiscie pod nadzorem kojota, tygiera lub mnie. innej mozliwosci rozwiazania tego problemu poki co nie widze ...
PZDR!!


Fucked Up Beyond All Recognition...

Offline

 

#3 2007-01-19 15:25:47

kojot

BOSSu

11750
Call me!
Skąd: Ząbki k/ Wawy
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 131
Punktów :   

Re: Sojusz PRAET

Po 1
Fakt wyleciało mi z głowy zupełnie żeby was poinformować o takich paktach.Bład już naprawiony
Po 2
Sprawa Endera o ile mi dobrze wiadomo jest załatwiona na tyle ,że nie ma ataków,nie wiem jak sie ma kwestia zwrotów,ale włączając w to nowy wątek Huntera,chyba nie będzie zwrotów po żadnej ze stron
Po 3
Sprawa paktów nie powinna podlegać tego rodzaju emocjom,zawsze zdarzają się wpadki

Nie wiem czy chat to dobre miejsce na załatwianie takich drażliwych kwestji ?
Prowadziłem ostatnio korespondencję z szefami Praet i wydaje mi się że wszystko załatwiłem polubownie.


http://offbeat-zero.net/pulse/sig/kojot_.png
Czytaj Regulamin
pomyśl ,zanim napiszesz coś głupiego...

Offline

 

#4 2007-01-21 18:49:31

TYGIER

Egzekutor

status TYGIER
7350590
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 292
Punktów :   
WWW

Re: Sojusz PRAET

Nie podoba mi sie wasze podejscie
Takie sprawy złatwia sie na spokojnie i z opanowaniem
Nie nawidze tekstów w stylu "odchodze z sojuszu bo  cos mi sie tam nie podoba"
Jeden ender nie moze przekreslic wielo miesiecznej współpracy z Preat
O niepisanym pakcie z preat was informowałem.
Mimo ze jestem dyplomata to sprawy z preat zostawiam kojotowi


Boże broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze.
Czytaj Regulamin
http://offbeat-zero.net/pulse/sig/TYGIER.png

Offline

 

#5 2007-01-21 19:06:55

TYGIER

Egzekutor

status TYGIER
7350590
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 292
Punktów :   
WWW

Re: Sojusz PRAET

Tyle ze ty nie za uwazyłas jednej rzeczy. To nie władze Preat  chciały zerwac pakty po atakach Huntera tylk jeden z członków
Równie dobrze ktoś od nas mógłby wejsc na forum Preat i narobic tam bardachy. Tyle ze o nas lepiej swiadczy fakt ze czegos takiego nie zrobilismy.

Jak bedzie trzeba zerwac umowe z preat to si to zrobi ale teraz jest czas na rozmowy a nie czyny


Boże broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze.
Czytaj Regulamin
http://offbeat-zero.net/pulse/sig/TYGIER.png

Offline

 

#6 2007-01-21 19:17:34

Toxic Twins

BoSS Akademii

7387662
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 251
Punktów :   

Re: Sojusz PRAET

Sadze ze najlepszym rozwiazaniem tego problemu bedzie podpisanie oficjalnych paktow z sojuszem Praet lub podziekowac im za jakze dluga i owocna wspolprace usciskac sie na pozegnanie i zyczyc szerokiej drogi... Wydaje mi sie ze rada BWC powinna sie nad tym powaznie zastanowic.


Fucked Up Beyond All Recognition...

Offline

 

#7 2007-01-21 22:20:41

TYGIER

Egzekutor

status TYGIER
7350590
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 292
Punktów :   
WWW

Re: Sojusz PRAET

Damiann napisał:

Toxic Twins napisał:

... lub podziekowac im za jakze dluga i owocna wspolprace usciskac sie na pozegnanie i zyczyc szerokiej drogi... Wydaje mi sie ze rada BWC powinna sie nad tym powaznie zastanowic.

nie chce zabierać więcej głosu ale tu przyznam toxicowi racje wy myślicie ze są dobrym sojusznikiem ale oni se z tego nic nie robią że mamy ciche pakty jak nie ma paktu napisanego na stronie sojuszu to mają to gdzieś a czy wy chcecie czy nie zjede endera i tyle mam taką możliwość jutro

Po pierwsze damiann niegrzecznie jest wyciagac czyjes wypowiedzi z kontekstu tak jak ty  zrobiles z wypowiedza toxica.
Po drugie jesli pojedziesz endera zanim zakonczymy rozmowy z Preat to licz sie z konsekwencjami.

PS Jeżeli to zrobisz to zachowasz sie dokładnie tak jak ender


Boże broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze.
Czytaj Regulamin
http://offbeat-zero.net/pulse/sig/TYGIER.png

Offline

 

#8 2007-01-22 01:08:27

kojot

BOSSu

11750
Call me!
Skąd: Ząbki k/ Wawy
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 131
Punktów :   

Re: Sojusz PRAET

Creedka napisał:

Hehe no tak masz racje nie zwrocilam na to uwagi
Rozmawialismy z Enderem, myslelismy, ze doszlismy do porozumienia.. a on ciagle robi swoje. znowu lecial na mnie, ale zawrocil.

czy oprócz chwili zdenerwowania coś straciłaś ?
Ender jest fiutem i nic na to nie poradzę,jest nowy w Praet i może nie za bardzo potrafi się odnaleźć.....

Na tym polega rola sojuszu - dbaniu o siebie nawzajem ,dlatego nie dziwi mnie post Panisko Mici

W podobnym tonie ,może bardziej kulturalne były moje wypowiedzi u nich na forum,nie w części dla gości.Posiadam tam praktycznie full dostęp od zawsze i jest to pierwsza taka sytuacja.

Co do wypowiedzi Damiann'a o odejściu z sojuszu.....hmm nie wiem jak to sklasyfikować, przedkładasz złomowanie jakiegoś debila nad zgrany team, co mnie ogromnie smuci.

I jeszcze jedno czemu nie wiem od razu o takich akcjach jak lata do was chociażby tylko na chwilę ? Jak mam załatwiać sprawy o których nie wiem ?

I jeszcze mała wklejka z dyskusji u pretorian żeby nie było że nic nie robie

[Sob 22:17] Ender:  kojot, powiedz mi... co wynika z tego paktu, oprocz tego, ze zysk mamy mniejszy, bo farmy zablokowane? Bede brutalny -szczery. Sojusze sie zawiazuje miedzy rownymi sojuszami, w cely wzmocnienia ich wzajemnej pozycji. Czy Nas ten pakt wzmacnia jakkolwiek? Nie zauwazylem...
e [Nie 2:10] kojot_:  to się wypisz,zresztą jak widać mentalność kalego jest najwarzniejsza ,że o statach nie wspomnę.Jakoś nikomu nie przeszkadzał w/w pakt do czasu aż "wielki" i najmądrzejszy stwierdził że tak dalej być nie może. Powodzenia w dalszej utracie wielu ton paliwa,zebys musiał latać zawsze pod wiatr...
[Nie 11:29] Ender:  u, kojot... jakis Ty milusi i kontsruktywny... nie twierdzilem nigdy, ze jestem wielki, najmadrzejszy, glupi i nietrafny sarkazm.Po Twoich slowach na pewno odpuszcze - perfekcyjnie mnie przekonales...
e [Pon 12:39] kojot_:  przekonałem.....nie taki miałem zamiar,jesteś jedyny któremu przeszkadza taki pakt ,a przyszedłeś ostatni.Może po prostu nie doczytałeś i teraz nie za bardzo wiesz jak się z tego wyplątać ? Zawsze możesz kogoś poprosić o pomoc, sojusznicy są bardzo uczynni i pomogą w każdej sytuacji   
[Pon 19:06] Ender:  to, ze nie doczytalem, to swoja droga ;P
e [Wto 2:09] kojot_:  i to że nie potrafisz się przystosować...
[Wto 16:25] Ender:  ja potrafie sie przystosowac! ale nie po wypaleniu 2kk deu!
e [Wto 23:56] kojot_:  przede wszystkim sam sobie jesteś winien !,państwo nauczyło Cię czytać i nie korzystasz z tego dobrodziejstwa...,nic nie usprawiedliwia ataku na sojusznika,jak byś nie tłumaczył nadal jesteś winnym
[Pią 14:34] TasAcoS:  kojot pilnuj HUNTERA bo lata na naszych !! plakac ze ktos z naszych to umisz a przypilnowac swoich to nie !!!!!!!!!!
e [Pią 14:41] kojot_:  cze właśnie się dowiedziałem i już sprawę wyjaśniłem,pakty są nie pisane więc nowi sojusznicy po fuzji nie wszyscy wiedzieli.Sprawę już opublikowałem wszędzie,i liczę że to ostatni taki wybryk po obu stronach.Przepraszam najmocniej wszystkich którzy ucierpieli w tym zamieszaniu
[Pią 14:43] TasAcoS:  no i bardzo pieknie . szybkie sprawne i efektywne zakonczenie sprawy !! duzy plus dla Ciebie !! pozdro  i bez urazy "już taki jestem"   
e [Pią 14:44] kojot_:   moje w sumie niedopatrzenie więc to ja tu jestem winny i prawidłow mi się oberwało,tak widać trzeba

Na koniec proszę o zachowywanie wszelkich dowodów działalności Endera, wszystkie wiadomości screeny z lotow(nie sond szpiegowskich) ,czy też inna wrogą działalność proszę słać mi na mail podany w profilu. Muszę meć niezbite dowody że jest głupio uparty.Jeśli będą doprowadzimy do usunięcia go z pretorian i odwetu


http://offbeat-zero.net/pulse/sig/kojot_.png
Czytaj Regulamin
pomyśl ,zanim napiszesz coś głupiego...

Offline

 

#9 2007-01-24 01:38:54

kojot

BOSSu

11750
Call me!
Skąd: Ząbki k/ Wawy
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 131
Punktów :   

Re: Sojusz PRAET

A więc coś drgnęło, wkleje po kolei posty od nich z forum :

Ulpianus
Hmmmm faktycznie ostatnio zaniedbałem forum i nie było info o zaistniałym problemie. Dochodziły mnie słuchy że coś się dzieje ale qrde mol nie wiedziałem że sprawa wygląda tak jak wygląda. Rozmawiałem i z Enderem i z kojotem ejjjjj Panowie po chorobę się kłócić?!?!? Narzucać nikomu nic nie będziemy ale może warto by zapomnieć o zgrzytach podać sobie rękę i po sprawie. Oczywiście muszą to zrobić jednocześnie wszystkie strony konfliktu a nie tylko jedna osoba bo to nic nie da  Teraz jest poważny konflikt szkoda że nie wiedziałem o nim wcześniej. Jednak zluzowanie i poskromienie własnego ego potrafi zdziałać cuda  Kojot dobrze wiesz z jakiej okazji mamy pakty. BWC to dziewiczy sojusz Paniska Kasjusza i mój został sentyment kiedyś przed moim odejściem sporo rozmawialiśmy było fajnie  Szkoda żeby zaprzepaścić tą znajomość prawda? Ender jesteś wojownikiem i doświadczonym graczem. Wiadomo że nie dasz sobie w kasze dmuchać. Poznałem Cię już wcześniej na uni 2... Wiem ż nie jesteś zachwycony tym jednym jedynym paktem ale już Ci tłumaczyłem co i jak  Cieszyłem sie jak na moją prośbę spasowałeś... Reasumując Ender przestanie się boczyć na klienta z WC Kojot przekaże te informacje do klienta z BWC ten również zluzuje i będziemy żyć w pokoju Panowie nie musicie się lubić ale ta sytuacja jakoś głupio wyszła sztama na zgodę i gitara gra HA!


Ender
Wszystko dla Ciebie Papa Ulpi. Ale jak ja pasuje, a wtedy im sie przypomina, żeby na mnie polecieć, no to hmm ^^

A może byś tak kojot wyłączył z tego paktu tych 2 panów, co się na mnie slinią? Na ich własną i moja odpowiedzialność 

Pragnę również zauważyć, ze jeśli ktoś by Wam wypowiedział wojnę, to moja flotkę również macie do dyspozycji. Jak prawdziwa szlachta polska - niby wrogowie, ale nikt sobie krzywdy zrobić prawdziwej nie daje 


Ulpianus
Ja tam jestem ZA Enjder w tej kwestii masz zielone światło. Jak już pisałem to że mamy pakty nie oznaczą że każdy każdego będzie kochał  Jeśli kojot się zgodzi i jego zainteresowani wojownicy to jak dla mnie możecie się bić to ostatniego LMa Tylko warunek! To wasze prywatne działania reszcie ekipy zarówno po jednaj jak i po drugiej stronie nic do tego. Żadnych ACSów żadnych wspólnych podchodów żadnego krzywienia się na całe sojusze. Takie rozwiązanie jest chyba fair. Wilk syty i owca cała...


Ender
No mi sie podoba. Ja do reszty BWC nic nie mam, nawet panią Creedke zostawię w świętym spokoju


Panisko Mici
To jest pomysł dobry tych dwoje na solówkę i po sprawie a reszta trzymać się z daleka od tego


Ender
Bo sprawa ma się tak:
Ja samego Diamanna jadę bez problemu
Samego Joaquima średnio, bo ma GSa i bunkier
We dwóch to oni mnie jada
Wiec może być ładny pokaz skilla i fajne starcia 



Ulpianus
O ja pierdykam! To w BWC mają GSy wow Kojot pokłony hihi A tak na serio prywatnie to się lejcie z każdym który się nawinie ale oficjalnie głaszczemy się po tyłkach  Paktów nie mamy i mieć nie będziemy wyjątek potwierdzający regułę to BWC ot co jestem sentymentalny HA!


Ender
Ja mysle, ze sprawa zostala rozwiazana definitywnie 


kojot
A już myślałem że potrzebujecie mojej wypowiedzi....
jak widzę już wszystko ustaliliście sami,a szkoda.
Nie wiem co na takie rozwiązanie dwaj zainteresowani gracze,mogę spytać.Mnie satysfakcjonuje rozejm obustronny, tak jak powiedział Ulpi nie muszą sie kochać ale niech się omijają z daleka jak skunksy.

Cytat:
No mi sie podoba. Ja do reszty BWC nic nie mam, nawet panią Creedke zostawię w świętym spokoju 


wielka łaska, jak rozejm to nie za bardzo masz wybór 

Jeszcze pytanie do Endera :
Masz jakieś straty w tych starciach poza paliwem ?
Aco ze stratami po naszej stronie ?


Zapoznam zainteresowanych z propozycją
pozdro

Tak to wygląda ,Ender powinien dać wam definitywnie spokój,chyba że chcecie na niego latać,co nie wydaje się dobrym pomysłem....to moje zdanie w tej kwesti,być może macie inne ale przemyślcie to dokładnie żeby później nie było niedomówień.Jeśli macie chęci i możliwości to mnie nie przeszkadza możecie się prać,tylko bez żalu pózniej w  razie strat.
Decyzja w waszych rękach


http://offbeat-zero.net/pulse/sig/kojot_.png
Czytaj Regulamin
pomyśl ,zanim napiszesz coś głupiego...

Offline

 

#10 2007-01-24 10:14:36

kojot

BOSSu

11750
Call me!
Skąd: Ząbki k/ Wawy
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 131
Punktów :   

Re: Sojusz PRAET

A czemu na siłę chcecie z nim wojować ? Wiem że strasznie wam podpadł i macię go dość,ale nie wiem czy gówno warto ruszać...?


http://offbeat-zero.net/pulse/sig/kojot_.png
Czytaj Regulamin
pomyśl ,zanim napiszesz coś głupiego...

Offline

 

#11 2007-01-24 12:28:39

TYGIER

Egzekutor

status TYGIER
7350590
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 292
Punktów :   
WWW

Re: Sojusz PRAET

to zamiast do niego latac złapcie go w pułapke


Boże broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze.
Czytaj Regulamin
http://offbeat-zero.net/pulse/sig/TYGIER.png

Offline

 

#12 2007-01-24 23:23:55

kojot

BOSSu

11750
Call me!
Skąd: Ząbki k/ Wawy
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 131
Punktów :   

Re: Sojusz PRAET

Więc zdeklarujcie się w ile osób chceci z nim wojować, ja nie mam nic przeciwko tylko musi to być precyzyjne


http://offbeat-zero.net/pulse/sig/kojot_.png
Czytaj Regulamin
pomyśl ,zanim napiszesz coś głupiego...

Offline

 

#13 2007-01-25 14:28:30

Toxic Twins

BoSS Akademii

7387662
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 251
Punktów :   

Re: Sojusz PRAET

01-25 13:09:07 Perymetr Obrony  Akcja szpiegowska
Obca flota z planety Księżyc [3:41:9] została dostrzeżona w pobliżu twojej planety Kolonia [3:24:5] . Szansa na przechwycenie sond: 0 %

Widac ender zainteresowal tez moja skromna osoba ...


Fucked Up Beyond All Recognition...

Offline

 

#14 2007-01-25 19:05:47

TYGIER

Egzekutor

status TYGIER
7350590
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 292
Punktów :   
WWW

Re: Sojusz PRAET

Ja poczekam z decyzja na to czy mnie napadnie czy nie.


Boże broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze.
Czytaj Regulamin
http://offbeat-zero.net/pulse/sig/TYGIER.png

Offline

 

#15 2007-01-25 20:58:52

kojot

BOSSu

11750
Call me!
Skąd: Ząbki k/ Wawy
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 131
Punktów :   

Re: Sojusz PRAET

czyli jeszcze czekam na wypowiedz od Joaquin'a


http://offbeat-zero.net/pulse/sig/kojot_.png
Czytaj Regulamin
pomyśl ,zanim napiszesz coś głupiego...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwesvr.pun.pl www.powstancy.pun.pl www.scgavalon.pun.pl www.gorwroclaw.pun.pl www.pokegame.pun.pl