#1 2006-12-14 02:32:14

TYGIER

Egzekutor

status TYGIER
7350590
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 292
Punktów :   
WWW

Upomnienie dla Rady Akademii

Zdziwił mnie troche fakt ze aBWC przyłaczyło sie do wojny z HOME, szczególnie ze dowiedziałem sie o tym z forum ogame. Rada aBWC powinna taki fakt ustalić ze swoimi członkami oraz z radą BWC. Decyzja była pochopna  i moze nam zaszkodzic. Ale teraz jest juz za pózno i nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem.
Nastepnym razem prosze o podejmowanie bardziej przemyslanych decyzji.


Boże broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze.
Czytaj Regulamin
http://offbeat-zero.net/pulse/sig/TYGIER.png

Offline

 

#2 2006-12-14 11:42:48

Toxic Twins

BoSS Akademii

7387662
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 251
Punktów :   

Re: Upomnienie dla Rady Akademii

Jako zarzadca aBWC przyjmuje pouczenie. Decyzje o przylaczeniu sie akademii do wojny konsultowalem ze swoim zastepca. razem doszlismy do wniosku iz akademia wniesie wiecej dobrego niz zlego do tej wojny. wiec decyzja moze i byla pochopna ale napewno nie byla nieprzemyslana.


Fucked Up Beyond All Recognition...

Offline

 

#3 2006-12-14 12:32:02

Mr PALACZ

Gość

Re: Upomnienie dla Rady Akademii

no ja dziękuje za taką rade ktora nie pyta członkow sojuszu czy chcą wojny i ich o tym nie informuje...poza tym wydawało mi sie...byc może błędnie że akademia została utworzona po to by slabsi gracze byli bezpieczni i nie tracili procentów podczas gdy BWC prowadzi wojny

 

#4 2006-12-14 15:56:20

Semeur Ravage

Przyjaciel

7942832
Zarejestrowany: 2006-10-31
Posty: 246
Punktów :   

Re: Upomnienie dla Rady Akademii

heh, nie spodziewałem sie tego myślałem, że akademia miała byc utworzona w celu ochrony słabszych graczy (tak napisaliście w temacie o reaktywacji aBWC). Po drugie rada zachowała się dość nieodpowiedzialnie w obecnej sytuacji. Podobniez załozyciel miał byc odpowiedzialny, a w tej jego decyzji nie mam nic odpowiedzialnego.Po trzecie, Rada składa sie z 3 członków (tak przynajmniej na dtronce sojuszu napisaliście), a decyzje podejmuje tylko jej 2 członków. Cos tu nie gra? Mam nadzieje ze zachowanie Rady aBWC bedzie teraz tylko coraz lepsze i nienaganne. Przepraszam jeśli kogos uraziłem swoją wypowiedzią.


http://i2.tinypic.com/oqgdpy.gif

Offline

 

#5 2006-12-14 16:51:37

TYGIER

Egzekutor

status TYGIER
7350590
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 292
Punktów :   
WWW

Re: Upomnienie dla Rady Akademii

Mam nadzieje ze to był pierwszy i ostatni taki wybryk Rady aBWC. Wojna jest bardzo istotną sprawą i powinna być konsultowana. Jezeli bedziecie tak postepowac dalej to zostaniecie usunieci przez Rade BWC lub w demokratycznym głopsowaniu przez członków akademi. Panowie to nie jest wiejska , nie ma samowolki.
Mielismy zamiar nie zgodzic sie na wasze przyłaczenie ale wyszlibysmy na niezgrany i niekompetentny sojusz.


Boże broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze.
Czytaj Regulamin
http://offbeat-zero.net/pulse/sig/TYGIER.png

Offline

 

#6 2006-12-14 17:48:39

Mr PALACZ

Gość

Re: Upomnienie dla Rady Akademii

Vader18 w takim razie powiedz mi po co została reaktywowana akademia skoro według Ciebie powodem nie było bezpieczeństwo slabszych czlonkow i ochrona przed traceniem procentow w wojnie z home i ra ?? myśle że osoby odpowiedzialne powinny podać się do dymisji lub w jakis sposob naprawic swoj czyn i zacząc wreszcie współpracowac z czlonkami sojuszu bo samowolce mówimy stanowcze nie

 

#7 2006-12-14 21:02:06

Fabiano

Wojownik Cienia

8882687
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-11-05
Posty: 89
Punktów :   

Re: Upomnienie dla Rady Akademii

Barton prześlij mi namiary na goscia który cie skanuje a postaram sie cos z tym zrobić! Ach ta akademia! No cóż stało sie i juz! Poradzimy sobie wszyscy tylko więcej wkładu! No ja też juz teraz sie zabieram ostro do zabawy bo wcześniej nie miałem jak! POZDRO!!!

Offline

 

#8 2006-12-14 22:25:20

Toxic Twins

BoSS Akademii

7387662
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 251
Punktów :   

Re: Upomnienie dla Rady Akademii

panowie i panie!! sojusz nie jest tzw kula u nogi. jesli sie komus cos nie podoba to prosze bardzo droga wolna. ja nikogo nie bede przechowywal na łaske losu. jesli ktos z akademii chce odejsc droga wolna!! nie bede mial do nikogo pretensji. jako opiekun aBWC chcialbym miec pod soba ludzi ktorzy daza do jednego wybranego celu. niechce mi sie dalej pisac wyciagnijcie z tego wszystkiego wnioski sami!! pzdr!!


Fucked Up Beyond All Recognition...

Offline

 

#9 2006-12-15 00:20:58

Mr PALACZ

Gość

Re: Upomnienie dla Rady Akademii

no tak...pierwsze słowa krytki i juz odpowiedz że "jak sie nie podoba to wynocha" ale zgadzam sie w toxikiem ze jako sojusznicy powinnismy dązyć do wspolnego celu...ale RAZEM wiec wedlug mnie swierdzenie "mieć pod sobą ludzi" nie jest wlasciwe bo wedlug mnie rada powinna traktowac członkow sojuszu jako sojusznikow a nie podwładnych i robić co sie podoba bez pytania o zdanie..jesteście naszymi przedstawicielami a nie "wrednym szefem" jak jest jakaś sprawa trzeba spytac wszyskich o zdanie a potem rada to analizuje i WSPÓLNIE podejmujemy decyzje...VADER18 zaproponowal mi mijesca w radzie i miejsce dyplomaty....bywam tu ze dwa razy dziennie ale raczej na krotko wiec dyplomata odpada ale w radzie moge byc jesli sie na cos przydam.

 

#10 2006-12-15 09:59:25

Toxic Twins

BoSS Akademii

7387662
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 251
Punktów :   

Re: Upomnienie dla Rady Akademii

Mr PALACZ zgadzam sie z Toba. bedziemy razem dozyc do celu. a stwierdzenie "miec pod soba ludzi" faktycznie jest malo dyplomatyczne


Fucked Up Beyond All Recognition...

Offline

 

#11 2006-12-15 11:05:24

TYGIER

Egzekutor

status TYGIER
7350590
Call me!
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 292
Punktów :   
WWW

Re: Upomnienie dla Rady Akademii

Toxic wystarczy ze ja jestem "tym wrednym szefem" nie bierz przykładu ze mnie.
Mam tylko taką mało sugestie dla was. Nie moze byc zbyt dużo członków w radzie bo ciezko bedzie wam podejmowac decyzje.


Boże broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradze.
Czytaj Regulamin
http://offbeat-zero.net/pulse/sig/TYGIER.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polski-serwer-play.pun.pl www.rodzinkafd.pun.pl www.cs-armagedon.pun.pl www.lksorzelwysoka.pun.pl www.narutontsd.pun.pl